Monika Koza- projektant wnetrz dobrodzien-katowice-gliwice-slask

" Miła atmosfera sprzyja pięknym projektom"

  Witam Cię bardzo serdecznie, mam na imię Monika i od kilku lat zajmuję sie projektowaniem wnętrz domów i mieszkań. Moja ścieżka związana z projektowaniem oraz meblami zaczęła się tak naprawdę w okresie dziecięcym.

  Pochodzę z rodziny stolarskiej i jako trzecie pokolenie firmy prowadzę Manufakturę mebli Karpinski Koza, która jest jednym z najstarszych zakładów stolarskich w Dobrodzieniu.

  Całe życie spędziłam biegając miedzy warsztatami, naturalną okleiną, maszynami do obróbki drewna. Zaś wieczorami wspólnie z rodzicami poszerzałam swoje możliwości projektowe oraz kolekcje mebli na wymiar. Jestem praktykiem i uważam że wiedza estetyczna jest niczym bez technicznego rozpatrzenia wnętrza. Wnętrza ma być piękne, estetyczne, TWOJE ale ma być PRAKTYCZNE. Właśnie taki projekt stworzę dla Ciebie. 

  Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej na kierunku Architektura Wnętrz i Wzornictwo na wydziale Architektury, gdzie pod okiem najlepszych doktorów i profesorów miałam zaszczyt rozwijać swój fach. Ponadto, kilka lat wcześniej ukończyłam wydział Ekonomiczny w Opolu na kierunku Technologia Informacja i Baz Danych.

  Co więcej, przez angaż w największej Studenckiej Fundacji BCC miałam możliwość stać się koordynatorem projektów na woj. Opolskie. Praca w zespole i z klientem jest dla mnie czymś naturalnym w czym bardzo dobrze się odnajduję.

  Prócz projektowania, architektury oraz włoskiej kultury interesuję się motoryzacją oraz sportem. Adrenalina to coś co kocham.

Skontaktuj się z Twoim Projektantem

e-mail: biuro@to dobrewnetrze.pl

tel. kom. +78 888 273 297

46-380 Dobrodzień

ul. Wojska Polskiego 41